Vakances

Inchcape Motors Latvia ir viens no vadošajiem auto jomas uzņēmumiem Latvijā, kas te darbojas jau nepilnus 20 gadus. Šobrīd uzņēmums ir 6 auto un 1 moto zīmola spēkratu un rezerves daļu oficiālais izplatītājs Latvijā. Uzņēmums pārstāv tādus  automašīnu zīmolus kā Ford, Mazda, BMW, MINI, Jaguar un Land Rover, kā arī motocikla zīmolu BMW Motorrad. No 2022. gada Inchcape Motors Latvia pārstāv jaunizveidoto lietoto automašīnu zīmolu Bravo Auto.

 

 

 

 

Inchcape uzņēmuma mērķis ir
nodrošināt mobilitāti pasaules kopienām šodienai, rītdienai un labākai dzīvei. Mēs esam pārliecināti, ka katram darbiniekam ir sava loma šī uzdevuma īstenošanā. Mūsu darbības principi balstās uz mūsu četrām pamata vērtībām:“Mēs izpildām savas apņemšanās, sniedzot pilnvērtīgu pieredzi, domājot inovatīvi un savstarpēji sadarbojoties.

 

 

 

Inchcape sniedz iespēju uzņēmuma darbiniekiem apgūt un pilnveidot savas kompetences, celt profesionālo kvalifikāciju un meistarību, būt ekspertiem savā jomā, kā arī vairot piederību uzņēmumam un būt lepniem par to, ko mēs darām,     JO MŪS AIZRAUJ TAS, KO MĒS DARĀM!

                                       

 

 

 

 

Aicinām Tevi pievienoties Inchcape komandai un attīstīt savu meistarību, piesakoties kādai no šī brīža aktuālajām vakancēm. Šobrīd neredzi sev piemērotu, vakantu amatu? Atstāj savus kontaktus zemāk! Ar mūsu privātuma politiku vari iepazīties šeit: https://www.inchcape.lv/privatuma-politika/