GARDX

AUTOMAŠĪNAS AIZSARDZĪBAS SISTĒMA

GARDX CX2

CERAMIC AUTOMAŠĪNAS AIZSARDZĪBAS SISTĒMA

Problēma

Šodienas skarbajā vidē Jūsu automašīnas ārējais krāsojums tiek pakļauts dažādiem sārņiem, bet nejauši izlijis šķidrums var sabojāt automašīnas interjeru. Koku sula, UV stari, mazgāšanas līdzekļi, skābais lietus, parasta virsmas erozija nozīmē to, ka Jūsu transportlīdzeklim nepieciešama aizsardzība, ja vēlaties automašīnai saglabāt izskatu, kāds tas bija salonā, automašīnas iegādes brīdī.

Apdraudēts nav tikai ārējais krāsojums. Jūsu, jūsu ģimenes un mājdzīvnieku automašīnā ienestie netīrumi nozīmē, ka arī automašīnas salons var tikt aptraipīts.

Ārpuses aizsardzība

Ja paskatīsieties uz jaunas vai lietotas automašīnas krāsojumu caur mikroskopu, Jūs redzēsiet daudz nepilnību vai nelīdzenumu. Jūsu automašīnas krāsai novecojot, šie nelīdzenumi pievelk visa veida apkārtējās vides sārņus, kas degradē krāsu, rada oksidāciju un krāsas izbalēšanu. GardX krāsas aizsardzības sistēma nodrošina pastāvīgu un neredzamu spēcīga blīvējuma slāni krāsojuma virsmā, aizpildot nelīdzenumus un radot īpaši gludu, izteikti spīdīgu un ārkārtīgi spēcīgas aizsardzības virsējo pārklājumu.

Priekšrocības:

 • Saglabā augstas klases sākotnējo izskatu pēc katras mazgāšanas
 • Aizsargā krāsojumu un interjeru
 • Aizsargā automašīnas vērtību tās turpmākas pārdošanas gadījumā
 • Pastiprina drošību un redzamību slapjos braukšanas apstākļos
 • Sniedz tālāk nododamu 3 gadu garantiju krāsai, ādai un audumam
 • Lai nodotu tālāk garantiju, jāsamaksā administrācijas izmaksas atbilstoši noteikumiem
 • Augstas izturības moderns KERAMISKAIS pārklājums — sasaistās ar krāsojumu
 • Izveido ārkārtīgi izturīgu spīdīgu aizsargājošu barjeru
 • Hidrofobs — nodrošina īpašu izturību pret laikapstākļu iedarbību
 • Uzlabo izturību pret skrāpējumiem un nodilumu
 • Aizsargā krāsojumu pret abrazīvām ķīmiskām vielām, eļļām un degvielas
 • Aizsargā krāsojumu no ļoti augstām un zemām temperatūrām
 • Automobiļa mazgāšanu padara vienkāršāku

GardX automašīnas aizsardzības sistēma paredzēta tikai profesionālai lietošanai un tiek uzklāta divos posmos:

1 POSMS Formula, kas dziļi iesūcas krāsojuma molekulās, sagatavojot to blīvējuma slānim, ko uzklāj 2.posmā.

2 POSMS Pastāvīgi sasaistās ar 1.posma kārtu, radot izteikti spīdīgu aizsardzības pārklājumu virs krāsojuma. Tā ir kā otrā āda, kas aizsargā no triecieniem un piesārņojuma.

KONSERVĒTĀJS Konservētājs palīdz saglabāt GardX sniegto aizsardzību. To ieteicams uzklāt reizi mēnesī, pievienojot mazgāšanas līdzeklim.
Ražots saskaņā ar kvalitātes vadības sistēmu, kas akreditēta ar ISO9001.

Risinājums

Modernie vaska pulējumi neturas ilgi. Katru reizi, kad mazgājat savu automašīnu ar spēcīgiem mazgāšanas līdzekļiem, Jūs nomazgājat arī aizsardzības slāni. GardX automašīnas aizsardzības sistēma ar spēcīgu nanotehnoloģiju veido augsti elastīgu aizsardzības pārklājumu virs automašīnas krāsojuma, kas to aizsargā no apkārtējās vides sārņiem un sniedz iespaidīgu spīdumu, gluži kā autosalonā, un saglabā šo izskatu arī pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm. Jums vairs nebūs jāpulē sava automašīna!

GardX sistēma aizsargā arī Jūsu transportlīdzekļa interjeru, nodrošinot, ka Jūsu sēdekļu audums un paklājiņi nenotraipīsies, un āda būs aizsargāta, vienmēr mīksta un gluži kā jauna gadiem ilgi. GardX automašīnas aizsardzības sistēma sniedz ievērojamu aizsardzību Jūsu automašīnai, palielina tās vērtību pie turpmākas pārdošanas un nāk komplektā ar 3 GADU GARANTIJU.

Papildu funkcijas

Card image cap
Stiklu aizsardzība „Glass Guard”

drošības funkcija. Rada ievērojami drošāku braukšanas pieredzi, noklājot vējstiklu ar formulu, kas atvaira lietu, un liek pilieniem aerodinamiski noplūst. Jūsu redzamība iespaidīgi uzlabojas, jo lietus, sniegs, sals, sāls, netīrumi, kukaiņi un smiltis vienkārši aizplūst no stikla. Stiklu aizsardzība ir piemērota visām stikla virsmām.

Card image cap
Riepu aizsardzība „Tyre Guard”

drošības funkcija. Ja pārduras viena no Jūsu automašīnas riepām, GardX piedāvā risinājumu. Vienkārši pievienojiet Tyre Guard riepas ventilim, nospiediet enerģijas pievadu, un Tyre Guard no jauna piepumpēs riepu un salabos caurumu. Ātrs, drošs un vienkāršs pagaidu risinājums.

Card image cap
​Putnu izkārnījumu noņēmējs

Būdami neglīti un nehigiēniski, putnu izkārnījumi savu kodīgo īpašību dēļ, var arī paliekoši sabojāt ,Jūsu automašīnas krāsojumu, ja vien tie netiek ātri notīrīti. GardX krāsas aizsardzības sistēma kavēs putnu izkārnījumu kodīgo ietekmi, bet ar laiku, ja putnu izkārnījumi netiek savlaicīgi notīrīti, tie tāpat var bojāt krāsojumu. GardX putnu izkārnījumu noņēmējs mīkstinās un neitralizēs izkārnījumus, kas ļaus tos notīrīt ātri un viegli. Putnu izkārnījumu noņēmējs arī atjaunos aizsardzību ietekmētajā vietā.

VĒLOS UZZINĀT VAIRĀK PAR INCHCAPE PIEDĀVĀJUMU

Ja jums ir radušies jautājumi vai vēlaties saņemt papildus informāciju par elektroauto iegādi ar valsts atbalstu, aizpildiet pieteikumu un mēs ar jums sazināsimies!
Nederīgs lauks
Nederīgs lauks
Nederīgs lauks

GardX automašīnas aizsardzības sistēmu var iegādāties un uzklāt tikai pie pilnvarotā pārstāvja.

E-pasts: info@inchcape.lv
Tālrunis: 67303000