Publicēšanas datums 05/21

Inchcape Motors Latvia ir iekļuvis labāko Latvijas darba devēja TOP 50

Inchcape Motors Latvia ir iekļuvis 2020.gada labāko Latvijas darba devēja TOP 50, kur no 2 300 aptaujā pieminētiem uzņēmumiem ieguvis godpilno 40  vietu.

 

“TOP darba devējs” ir Latvijā ietekmīgākais, plašākais un populārākais ikgadējais labāko un iekārotāko darba devēju tops un reitingu datubāze Latvijā, kas balstās uz darba ņēmēju – kandidātu, esošo un bijušo darbinieku – vērtējumiem.

 

Labākie darba devēji tiek noskaidroti 12 dažādās kategorijās – gan starp labākajiem, kas pirmie nāk prātā darba ņēmējiem (galvenā kategorija), gan starp balsošanai piedāvātajiem uzņēmumiem vairākos biznesa sektoros un Latvijas reģionos. Balsošana par labākajiem darba devējiem notiek interneta aptaujā gada sākumā. Aktuālajā aptaujā šogad piedalījās turpat 15 000 respondentu.

 

Latvijā “TOP darba devējs” galvenais mērķis ir palīdzēt darba devējiem identificēt savu pozīciju darba tirgū no darbinieku un kandidātu pieredzes skatupunkta, un veicināt uzņēmumu kā darba devēju izaugsmi. Savukārt darba ņēmējiem tas dod iespēju piedalīties darba tirgus attīstībā gan izvērtējot tirgū darbojošos darba devējus, gan esot sava uzņēmuma darba devēja tēla vēstnešiem. Gadu gaitā “CV-Online Latvia” īstenotais labāko darba devēju tops ir kļuvis par noderīgu informatīvu avotu darba ņēmējiem savas nākamās darbavietas izvēlē un turpmākās karjeras plānošanā.

 

Ar nepacietību gaidīsim nākamo gadu!