2023. gada “Inchcape Motors Latvia” rezultāti apliecina uzņēmuma noturību un spēju orientēties tirgus izaicinājumos, vienlaikus izmantojot jaunas iespējas.

2023. gada “Inchcape Motors Latvia” rezultāti apliecina uzņēmuma noturību un spēju orientēties tirgus izaicinājumos, vienlaikus izmantojot jaunas iespējas. Uzņēmums 2023. gadā ir nostiprinājis vēl ciešāk savas pozīcijas tirgū, saglabājot stabilu tā tirgus daļu, kā arī nemainīgi saglabājot premium segmenta līdera pozīciju. Jāatzīmē, ka 2023. gadā Latvijā tieši premium segmentā bija vērojama lielāka klientu interese, kopumā premium segmentam Latvijā pieaugot par 37%. Uzņēmums 2023. gadā uzrādījis labākos finanšu rādītājus tā pastāvēšanas vēsturē, sasniedzot 4,4% operatīvās darbības rentabilitāti. Uzņēmuma vadītāja Diāna Šafīra atzīmē, ka aizvadītais gads ir bijis ne mazāk sarežģīts, taču kopīgi ieguldītais darbs ir vainagojies vēsturiskos panākumos. Jāatzīmē arī veiktās investīcijas 2023. gadā, jo tika atvērts modernākais BMW Motorrad salons Baltijā.

Uzņēmuma centība nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu ir saņēmusi rezonansi ar patērētājiem, kā rezultātā ir ievērojami palielinājies klientu apmierinātības un lojalitātes līmenis. Turklāt “Inchcape Motors Latvia” proaktīvā pieeja tehnoloģiju sasniegumu un inovāciju iekļaušanai ir nostiprinājusi uzņēmuma konkurētspēju. Uzņēmuma progresīvo digitālo risinājumu integrācija ir pilnveidojusi darbību, veicinājusi efektivitāti un uzlabojusi kopējo klientu pieredzi.

Papildus biznesa panākumiem, “Inchcape Motors Latvia” par prioritāti ir turpinājis izvirzīt korporatīvo sociālo atbildību, aktīvi iesaistoties iniciatīvās, kas veicina vides ilgtspējību un kopienas attīstību. Uzņēmuma kurss viennozīmīgi ved ilgtspējas virzienā, tāpēc gadu no gada tiek realizētas jaunas aktivitātes, lai turpinātu izaugsmi šajā virzienā. Pērn “Inchcape Motors Latvia” var lepoties ar saņemto sudraba kategorijas godalgu “Ilgtspējas indekss 2023” novērtējumā, tādējādi padarot to par ilgtspējīgāko auto tirgotāju Latvijā. Jāpasvītro, ka rezultāts sasniegts kopīgiem spēkiem, turpinot un aizsākot jaunas tradīcijas, kā, piemēram, koku stādīšanas talka, kurā ikviens darbinieks kopā ar savām ģimenēm bija aicināts iesaistīties, lai kopā atjaunotu dabas resursu. Rūpes par darbinieku labbūtību ieņem ar vien lielāku lomu, tāpēc aizvadītajā gadā tika realizētas vairākas aktivitātes labbūtības veicināšanā tai skaitā izglītojošas lekcijas. Jāatzīmē, ka uzņēmums ir iesaistīts vairākos labdarības projektos, sadarbojoties gan ar “Vecāku māju”, Skrundas veselības un sociālās aprūpes centru, gan Talsu novada pašvaldību.

Kompānija 2023. gadā ir iesaistījusies vairākās vērienīgās aktivitātēs gan kultūras, gan sporta nozarē, jo uzņēmums pasvītro nozīmi būt mijiedarbībā ar sabiedrību. Pērn uzņēmums var lepoties ar iespēju būt klātesošiem un atbalstīt gan Latvijas Basketbola Savienības ceļu uz panākumiem Pasaules kausa čempionātā, gan Latvijas Tenisa Savienību, t.sk. Rīgā notikušo “Davis Cup” posmu. Tika aizvadīti vairāki vērienīgi mūzikas un mākslas notikumi kopā ar klientiem. BMW salonā teju visa gada garumā apmeklētājus priecēja mākslas darbu ekspozīcijas. Gada laikā tika aizvadītas arī vairākas tehnoloģiski iespaidīgas jaunu automobiļu prezentācijas gan Range Rover, gan BMW zīmoliem. Gada noslēgums aizvadīts ar BMW lojalitātes pasākumu, kurā klientus priecēja Laimas Vaikules solo koncerts.

Raugoties nākotnē, Inchcape Motors Latvia joprojām koncentrējas uz nepārtrauktas izaugsmes un inovāciju veicināšanu, ar nelokāmu apņemšanos pārsniegt klientu vēlmes. Uzņēmuma darbība 2023. gadā liecina par tā noturību, pielāgošanās spēju un nelokāmo tiekšanos pēc izcilības auto nozarē.

Uzņēmums “Inchcape Motors Latvia” ietilpst starptautiskā automobiļu tirdzniecības grupā "Inchcape plc", kas ir vadošais globālais automobiļu izplatītājs un darbojas vairāk nekā 40 tirgos ar dažādu pasaules vadošo automobiļu zīmolu portfeli, kompānijas akcijas kotējas Londonas biržā. Latvijā uzņēmums pārstāv Jaguar, Land Rover, BMW, MINI, BMW Motorrad, Ford, Mazda un kopš 2022. gada jauno bravoauto mazlietotu auto zīmolu.