Ikoniskais apvidus auto Ford Bronco Eiropā tiks piedāvāts limitētā daudzumā

Ford ir paziņojis, ka leģendārais amerikāņu Ford Bronco 4x4 būs pieejams pasūtīšanai atsevišķos Eiropas tirgos, tostarp Latvijā. Piedāvājumā būs divi varianti: Outer Banks un Badlands, abiem aprīkotiem ar 2,7 litru Ford EcoBoost V6 dzinēju, kas attīsta 335 ZS jaudu un 563 Nm griezes momentu.

Ford piedzīvojumu gara simbols

Šī ikoniskā apvidus automobiļa oriģinālais modelis tika ieviests 1966. gadā, apvienojot izturīgos Ford apvidus auto gēnus un sportisku raksturu no Mustang. Bronco tika pirmo reizi pamanīts uzvarējot 1969. gada Baja 1000 bezceļa sacensībās, un no tā laika tas ir kļuvis par piedzīvojumu auto simbolu.

Bronco būs pieejams arī Latvijā, bet tikai ierobežotā skaitā. Pārdošanā nonāks divi varianti - Outer Banks un Badlands. Outer Banks un Badlands ir aprīkoti ar 2,7 litru Ford EcoBoost V6 dzinēju, kas attīsta 335 ZS jaudu un 563 Nm griezes momentu. Abiem modeļiem būs modernās piedziņas tehnoloģijas, septiņi braukšanas režīmi un citi īpaši pielāgojumi bezceļa braukšanai.

Izturīgs un gatavs jebkuriem izaicinājumiem

Bronco dizains uzsver tā izturību un universālo pielietojamību. Visas četras durvis var pilnībā noņemt, radot maksimālu brīvības izjūtu un uzlabotu redzamību bezceļa apstākļos. Papildus tam Bronco Badlands ir aprīkots ar īpašām somām, lai durvis varētu droši uzglabāt un vajadzības gadījumā ātri uzstādīt.

Tehnoloģijas ikvienam piedzīvojumam

Bronco piedāvā augstas veiktspējas bezceļa balstiekārtu (High-Performance Off-Road Stability Suspension jeb HOSS) ar neatkarīgām priekšējām svirām un Bilstein amortizatoriem, kas nodrošina izcilu gaitu un pastāvīgu kontaktu ar ceļa virsmu. Terrain Management System ļauj vadītājiem izvēlēties apstākļiem atbilstošus iestatījumus, tostarp G.O.A.T. bezceļa režīmus.

Bezceļa auto ar modernām tehnoloģijām

Salonā Bronco ir funkcionāls un tehnoloģijām bagāts. Ir 8 collu TFT mērinstrumentu panelis, 12 collu LCD centrālais skārienekrāns ar SYNC 4 sistēmu, bezvadu uzlādes paliktnis, Apple CarPlay un Android Auto saderība, B&O Premium Sound System un citas funkcijas, kas padara braukšanas pieredzi gan komfortablu, gan izklaidējošu.

Bronco piedāvā modernas tehnoloģijas, piemēram, Trail Control funkciju, kas darbojas līdzīgi kā kruīza kontrole, ļaujot vadītājiem koncentrēties uz vadīšanu, kamēr auto automātiski uztur izvēlēto ātrumu.

Bronco cenas sākas no 83 810 eiro, un Ford oficiālajos dīleru salonos tas būs pieejams šonedēļ. Šis piedāvājums piedāvās Eiropas entuziastiem iespēju baudīt Bronco kā leģendāru piedzīvojumu automobili.

 

Lai lasītu pilnu rakstu, nospiežat šiet : Ikoniskais apvidus auto Ford Bronco Eiropā tiks piedāvāts limitētā daudzumā