Hibrīda piedziņas automobiļi - degvielas efektivitāte un zemākas emisijas

Mūsdienās hibrīdās piedziņas sistēmas iegūst arvien lielāku popularitāti, piedāvājot izcilu degvielas ekonomiju un zemākas emisijas. Šī tehnoloģija nodrošina ārkārtīgi zemu degvielas patēriņu, līdzinoties dīzeļdzinēja efektivitātei. Hibrīdi ir kļuvuši par ievērojamu spēlētāju automobiļu tirgū, piedāvājot vairākas priekšrocības, piemēram, videi draudzīgu mobilitāti, zemāku degvielas patēriņu un papildu jaudu no elektromotora.

Hibrīda piedziņas automobiļi tiek klasificēti trīs veidos: vieglais hibrīds (MHEV), pilnais hibrīds (FHEV) un spraudņa hibrīds (PHEV). Vieglais hibrīds izmanto 48 voltu akumulatoru, lai palīdzētu iekšdedzes dzinējam, samazinot degvielas patēriņu. Pilnais hibrīds izmanto lielāku akumulatoru un reģeneratīvo bremzēšanu, piedāvājot līdzīgas priekšrocības, bet ar vēl lielāku ekonomiju. Spraudņa hibrīds piedāvā iespēju nobraukt noteiktu attālumu tikai ar elektrību, būtiski samazinot degvielas patēriņu.

Hibrīda tehnoloģijas īpaši izceļas arī automašīnu ražotāja Ford modeļos. Piemēram, Puma ar vieglo hibrīda piedziņu nodrošina zemāku degvielas patēriņu un spēcīgāku paātrinājumu. Kuga piedāvā plašu izvēli, ietverot pilnīgu hibrīdu un spraudņa hibrīdu. PHEV versija ļauj nobraukt lielu attālumu tikai ar elektrību, radot ievērojamus ietaupījumus degvielā.

Tom Timoško uzsvēra, ka hibrīda sistēmas automobiļu skaits turpinās pieaugt, jo tie sniedz iespēju rūpēties par vidi un piedāvā alternatīvu ekonomisku transportu. Viņš arī norāda, ka līdz ar hibrīdiem, kas lieliski pielāgojas ikdienas vajadzībām, cilvēkiem var būt ērtāk pāriet uz vides draudzīgāku transportu.

Cenas arī spēlē būtisku lomu, un Timoško min, ka Ford piedāvā izdevīgus hibrīda modeļus. Puma ar 1,0 litra Ecoboost vieglo hibrīda piedziņu ir pieejama tikpat lēti kā benzīna versija - no 21 840 eiro. Kuga ar uzlādējamo hibrīda piedziņu ir pieejams no 36 900 eiro, taču ar 2 250 eiro valsts atbalstu PHEV iegādei daudzpusīgais krosovers nopērkams par 38 590 eiro. 190 zirgspēku pilnā hibrīda versija maksā vēl mazāk - no 3 480 eiro.

Timoško uzsver, ka, ņemot vērā hibrīda piedziņas tehnoloģiju priekšrocības un ekonomiskumu, šie automobiļi kļūs par pievilcīgu izvēli daudziem cilvēkiem, īpaši ņemot vērā straujo pāreju uz vides draudzīgāku transportu.

Lai lasītu pilnu rakstu, nospiežat šiet : Hibrīda piedziņas automobilis ģimenei – degvielas ekonomija un zemākas emisijas