Publicēšanas datums 05/21

FORD ATKLĀJ JAUNO ELEKTRIFICĒTO KUGA SUV

Ford atklāj jauno elektrificēto Kuga SUV, pirmo Ford modeli, kurā iebūvētas vieglā hibrīda, pie elektrotīkla pieslēdzama hibrīda un pilna hibrīda piedziņas
Ārišķīgais un ietilpīgais pilnīgi jaunais automobilis Ford Kuga atklāts ar pilnīgi jaunu dizainu, visaptverošu hibrīda piedziņu paleti un jaunu autovadītāja palīgtehnoloģiju, lai sniegtu visu laiku visefektīvāko, ērtāko Kuga braukšanas pieredzi ar vislielāko atdevi.
Pilnīgi jaunais Kuga iepazīstina ar vēl lielāka plūdlīniju skaita siluetu, lai nodrošinātu enerģētisku, izveicīgu un iespaidīgu izskatu ar premium līmeņa proporcijām, kas sniedz vēl lielāku plašumu un komfortu.

 

Kuga ir visu laiku viselektrificētākais Ford automobilis, kā arī pirmais, kurā iebūvētas vieglā hibrīda, pilna hibrīda un pie elektrotīkla pieslēdzama hibrīda piedziņas. Kuga pie elektrotīkla pieslēdzamais hibrīds elektropiedziņas režīmā piedāvās vairāk nekā 50 km nobraukumu, paredzams, ka degvielas patēriņš būs 1,2 l/100 km un CO2 izmešu daudzums 29 g/km.

Kuga ir arī pirmais SUV, kas būs balstīts uz Ford jaunās globālās C2 arhitektūras, sniedzot par 10 procentiem augstāku vērpes noturību un līdz 90 kg mazāku svaru nekā iepriekšējam Kuga modelim
Modernizētās ērtību tehnoloģijas ietver FordPass Connect iegulto modēmu, 12,3 collu digitālo instrumentu paneli, bezvadu uzlādi, SYNC 3 ar 8 collu skārienjūtīgo ekrānu un B&O audiosistēmu.
Joslas saglabāšanas palīgsistēma ar aklās zonas brīdinājuma palīgsistēmu, krustojuma pirmssadursmes drošības palīgsistēmu šajā auto tiks uzstādītas pirmo reizi. Adaptīvā kruīza kontrole ar Stop & Go, ātruma ierobežojuma ceļazīmju atpazīšanas sistēmu un joslas centrēšanas sistēmu tiks ieviesta no jauna.

Visas pilnīgi jaunā Kuga versijas, kas ietver Kuga Titanium, Kuga ST-Line un Kuga Vignale, aizvien augošajam SUV pircēju skaitam Eiropā sniedz vienreizējas iespējas.
Kuga ir vispārdotākais Ford SUV Eiropā un trešais vispārdotākais Ford automobilis reģionā pēc Fiesta un Focus. 2018. gadā klienti iegādājās 153 800 Kuga modeļus, nodrošinot Ford SUV pārdošanas apjomu kāpumu par vairāk nekā 19 procentiem.
Pilnīgi jaunais Kuga modelis piedāvā vēl intuitīvākas komforta un autovadītāja palīgfunkcijas, nodrošinot klientiem labāku sasniedzamību kustībā. Izsmalcinātās tehnoloģijas ietver FordPass Connect iegultu modēmu, bezvadu uzlādes paliktņu tehnoloģijas, kā arī Ford SYNC 3 informācijas un izklaides sistēmu ar 8 collu centrālo skārienjūtīgo ekrānu. Premium līmeņa B&O audiosistēma nodrošina augstas kvalitātes skaņu, un nozarē pirmo brīvas formas 12,3 collu LCD instrumentu paneli ar “īstu krāsu”, kas ir vēl informatīvāks, intuitīvāks un vieglāk lasāms.
Jaunā Stop & Go, ātruma ierobežojuma ceļazīmju atpazīšanas sistēmas un joslas centrēšanas sistēmas tehnoloģijas palīdz autovadītājiem pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē un satiksmē uz šosejas ar lielāku pārliecību nekā jebkad agrāk, savukārt prognozējošās līkumu gaismas un ceļazīmēm pielāgotas gaismas uzlabo redzamību tumsā. Projekcijas ekrāna tehnoloģija palīdz autovadītājiem nenovērst skatienu no ceļa, un aktīvā parkošanās palīgsistēma 2 ļauj veikt pilnībā automatizētus parkošanās manevrus ar vienu pogas nospiešanu.

“Pilnīgi jaunais Kuga ir mūsu līdz šim labākais piemērs Ford uz cilvēku vērstajai pieejai; tas izstrādāts ciešā sadarbībā ar SUV pircējiem, lai nodrošinātu īpatnēju stilu, bezprecedenta piedziņas izvēli, premium līmeņa komfortu un modernizētas tehnoloģijas, kas īpašniekiem atvieglo dzīvi gan automobilī, gan ārpus tā,” sacīja Ford of Europe prezidents Stjuatrs Roulijs [Stuart Rowley].
Pilnīgi jaunais Kuga Ford Eiropas klientiem ir vidējā izmēra SUV trešā paaudze kopš šī nosaukuma ieviešanas 2008. gadā. Kopš 2008. gada Ford Eiropā ir pārdevis vairāk nekā 1 miljonu Kuga modeļu.

“Mēs neticam tehnoloģijai tikai tehnoloģijas pēc,” sacīja Roulijs. “Tādas funkcijas, kā mūsu FordPass Connect iebūvētais modēms un jaunā joslas saglabāšanas palīgsistēma ar aklās zonas brīdinājuma palīgsistēmu apvienojumā ar mūsu jauno Ford Hybrid piedziņas risinājumu klāstu ir paredzētas, lai atspoguļotu aizvien plašāko mūsu automobiļu izmantošanas daudzveidību un palīdzētu pilnīgi jaunajam Kuga nemanāmi kļūt par daļu no klientu dzīves.”