No 2. līdz 4. februārim Latvijas vēsturiskajā Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē norisināsies sestais BMW IBSF Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts. BMW jau vairāku gadu garumā ir oficiālais Pasaules kausa sponsors un kopš 2015. gada arī čempionāta titulsponsors, savukārt Latvijas posmu Siguldā jau sesto sezonu pēc kārtas atbalstīs arī BMW oficiālais pārstāvis Latvijā “Inchcape Motors Latvija”.

"Bobsleja un skeletona sporta veidiem ir daudz kopīga ar BMW zīmola vērtībām, piemēram, efektivitāte, ātrums, sportiskie izaicinājumi un inovācijas. Tādēļ esam lepni jau vairāku gadu garumā turpināt ciešu sadarbību un atbalstīt IBSF Pasaules kausa izcīņu,” atklāj Štefans Teiherts (Stefan Teuchert), BMW Group vadītājs Vācijā.

BMW IBSF Pasaules kausa izcīņa un Eiropas čempionāts bobslejā un skeletonā pulcēs pasaules labākos sportistus vēsturiskajā Siguldas trasē. Dalību sacensībās apstiprinājuši gandrīz visi sezonas līderi, tostarp vairāki Latvijas pārstāvji. Sacensību laiks sportistiem un viņu tehniskajai komandai ir īpaši satraucošs, jo visa uzmanība ir jāvelta augstam sniegumam un enerģijas taupīšanai. BMW oficiālais pārstāvis Latvijā “Inchcape Motors Latvija” sacensību periodā tehnisko komandu nodrošinās ar jauno BMW 5. sērijas automobili, lai nokļūšana uz treniņiem un sacensībām būtu īpaši baudāma un ērta. Sacensību laikā arī apmeklētājiem būs iespēja iepazīties un apskatīt dažādus BMW modeļus, kā, piemēram, pilnīgi jauno BMW iX2 modeli.

"Esam priecīgi, ka mums ir iespēja turpināt atbalstīt BMW IBSF Pasaules kausa izcīņu bobslejā un skeletonā tepat, Siguldā, kur varam kopā ar kvēlākajiem faniem just līdzi mūsu sportistiem, kuri nes Latvijas vārdu pasaulē. Mums ir patiess gods būt daļai no šī nozīmīgā pasaules sporta notikuma un būt klātesošiem brīdī, kad mūsu sportisti raksta jaunu Latvijas sporta vēstures lapaspusi," stāsta Andris Ustups, BMW autocentra vadītājs.

 

Šogad Siguldas trasē notiks septiņas sacensības, kurās tiks sadalīti 11 medaļu komplekti. Siguldas posms tiks atklāts piektdien, 2. februārī, plkst. 8:30 ar PK sieviešu bobsleja divnieku sacensībām.

Papildu informācija:

Anna Katrīna Tērauda

"Inchcape BMW Group" komunikācijas konsultante

T: +371 29851679

E-pasts: anna.terauda@vilands.lv