Šī gada 24. septembrī ar svinīgu pasākumu tika atklāts jaunais un plašais Inchcape Certified mazlietoto automobiļu salons Rīgā, Skanstes ielā 2A.

 

Pasākuma viesu lokā bija darbinieki, sadarbības partneri, klienti un mediji. Svinīgo sarkano atklāšanas lentu pārgrieza Inchcape Motors Latvia valdes priekšsēdētājs Alexey Krapotkin un pārdošanas direktors Andris Ustups. Pasākuma laikā viesi kopā ar pārdevējiem varēja iepazīties ar salonā pieejamajiem automobiļiem, kā arī veikt automašīnu iegādi. Pasākumu vadīja un viesus aktivitātēs iesaistīja aktieris Andris Bulis.

Šobrīd autocentrā iegādei pieejamas aptuveni 70 automašīnas, kas visas atrodas autosalona telpās un zem jumta. Pārstāvēti ir visi populārākie auto zīmoli – Ford, Mazda, BMW, MINI, Volkswagen, Volvo un citi. Automašīnu klāsts nepārtraukti tiek papildināts.

Inchcape Certified no citām lietoto automašīnu tirdzniecības vietām atšķiras ar plašu klientu servisu, kā arī kvalitātes garantu.

 

Tiek piedāvāta visaptveroša automašīnas tehniskā pārbaude:

 

Pieejams visaptverošs pakalpojumu klāsts:

 

Piešķirta lietotas automašīnas garantija

Inchcape Certified programma nodrošina 6 mēnešu visaptverošu lietotas automašīnas garantiju līdz 10 gadiem / 180 000 km visiem Inchcape Motors Latvia pārstāvētajiem auto zīmoliem (automašīnām bez defektiem).

 

Esošās automašīnas atpirkums (Trade-In)

Esošā automašīna var kalpot kā pirmā iemaksa par jaunu vai lietotu automašīnu. Auto novērtēšana notiek uz vietas un uzreiz.

Inchcape Certified auto salona Skanstes ielā 2A darba laiks darbdienās ir no 09:00 līdz 19:00, bet sestdienās no 09:00 līdz 16:00.

Inchcape Certified lietotās automašīnas iespējams iegādāties arī Rīgā, K. Ulmaņa gatvē 70 un Dārzciema ielā 64A.